31 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdüren ve toplumun her kesimini ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayımız Beytullah Karataş, esnafın 1 haftadır yaşadığı ve işlerine engel olan kanalizasyon problemini birkaç dakika gibi kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturdu.

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Karataş, karşılaştığı bir durum karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Esnafların dükkanının önünde yer alan ve 1 haftadır çözülemeyen kanalizasyon problemi olduğunu öğrenen Karataş, esnafların yaşanan sorundan dolayı işlerinde düşüş yalandığını belirtmesi üzerine hemen harekete geçti.

Afyonkarahisar Belediyesi Kanalizasyon İdaresi’ni arayarak yetkililerle görüşen Karataş, sorunun kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturulmasını sağladı.

Hizan Belediye Başkan Adayımız Cemberi Malak'tan 1500 Kişilik İftar Hizan Belediye Başkan Adayımız Cemberi Malak'tan 1500 Kişilik İftar

Karataş, “1 haftadır yaşadığı kanalizasyon problemi yüzünden işleri aksayan esnafımızın probleminin çözülmesine vesile olduk. Hemşerilerimizin her derdi bizim derdimizdir. Çözüm odaklı ve iletişim kanalları sürekli açık bir belediyecilik anlayışını şehrimizde hakim kılacağız.” dedi.

Sorun çözüldükten sonra esnafları tekrar ziyaret eden Karataş, “Yetkiyi almadan bunu yaptık. Yetkiyi aldıktan sonra bir de sen gör neler yapıyoruz” diyerek esnafların oyuna talip olduğunu dile getirdi.

Editör: Musa özyürek