Yerel seçimlere sayılı günler kala adaylarımız Türkiye’nin dört bir tarafında çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Toplumun her kesimine ulaşmayı ve sorunlarını dinleyip çözüm yolları geliştirmeyi kendilerine vazife edinen adaylarımız, geleceği Saadetle imar etmek için gayret gösteriyor.

Bu kapsamda Antalya’da çiftçileri ziyaret eden ve yaşadıkları sorunları dinleyen Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ersan Bilgin, çiftçinin de derdine derman olacak partinin Saadet Partisi olduğunu ifade etti.

Saadet Partisi'nden "Gemilerde İhanet" Videosu Saadet Partisi'nden "Gemilerde İhanet" Videosu

Portakal bahçelerinde üreticilerle bir araya gelen Bilgin, “Bugün en ucuz bir çay ocağında bile 1 bardak çayın fiyatı 10-15 TL civarında iken 1 kilogram portakalın bahçedeki fiyatı 4-5 TL civarında. Çiftçi bunu nasıl üretsin. Buradaki hemşerilerimizle görüştük; ‘böyle giderse bu portakal bahçelerini, bu ağaçları sökeriz’ diyorlar. Bu ağaçlar kolay mı yetişiyor? Buradan iktidara ve belediyelere sesleniyoruz. Ayrıca vatandaşlarımızdan, hemşerilerimizden bu seçimde iktidara kırmızı kart göstermelerini arzu ediyoruz, istirham ediyoruz. 1 Nisan sabahında belediye başkanlığı emanetini aldığımız zaman yerelden kalkınma ile çiftçimizin yanında olacağız. Yüzünü güldüreceğiz. Bu ağaçların kesilmesine müsaade etmeyeceğiz.” dedi.

Editör: Saadet Gündem