STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız tarafından yürütülen “Millet-Vekili Buluşması” programı kapsamında Kırşehir’de basın mensupları ile bir araya gelen Antalya Milletvekilimiz Şerafettin Kılıç, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Kılıç, şunları söyledi:

“Devletin adil, siyasetin ahlaklı olması vasatını temin ve tesis etmek için; ilkeli siyasete, fikri sadakate ihtiyaç var. Teşkilatımızın her birimi ve öznesiyle, ülkemizi içine sürüklendiği çıkmazlardan kurtarmak noktasında hekimin partimiz, ilacın fikrimiz olduğunu herkese aktaracağız. Saadet Partisi’nin söylemlerinin daha fazla duyulduğu, Saadet Partisi teşkilatlarının daha fazla görünür olduğu uzun soluklu ve özgüveni yüksek bir süreci başlatıyoruz. Türkiye’nin eğitim politikasının da, tarım ve hayvancılık politikasının da en az ekonomi politikası kadar sorunlu ve başarısız olduğunu biliyoruz. Köyü ve köylüyü, tarımı ve çiftçiyi, hayvancılığı ve hayvancılık politikasını görüş alanından uzaklaştırmış Hükümetle varılacak sonuç, tükeniştir. Çitçinin tarlaya gitme, toprağı ekme, hayvancılık yapma isteğini yeniden artıracağız. Hükümete yönelik tepkimizi de Saadet Partisi’ne yönelik takdiri de yerel yönetim seçimlerinde ortaya koyması noktasında 81 ilimizin ve her bir ilçesinin desteğini ve katkısını bekliyoruz.”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Arıkan, Projelerini Tanıttı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Arıkan, Projelerini Tanıttı

Şerafettin-Kılıç Kırşehir (12)Şerafettin-Kılıç Kırşehir (11)Şerafettin-Kılıç Kırşehir (10)Şerafettin-Kılıç Kırşehir (9)Şerafettin-Kılıç Kırşehir (8)Şerafettin-Kılıç Kırşehir (7)Şerafettin-Kılıç Kırşehir (6)Şerafettin-Kılıç Kırşehir (5)Şerafettin-Kılıç Kırşehir (4)Şerafettin-Kılıç Kırşehir (3)Şerafettin-Kılıç Kırşehir (2)Şerafettin-Kılıç Kırşehir (1)

Editör: Musa özyürek