Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, Millet İttifakı toplantısına ilişkin değerlendirmede bulundu.

Millet İttifakı olarak ortak akıl ve istişare ile birçok konuda uzlaşıya varıldığına dikkati çeken Genel Başkanımız Karamollaoğlu, Aziz milletimizin problemlerine çözüm olmak adına, yine aziz milletimizin teşviki ve desteği ile çıktığımız bu kutlu yolculuğu bugüne dek büyük bir kararlılıkla sürdürdük. Millet İttifakı olarak, özellikle son bir buçuk yıldır her konuda beraberce çalışıp, ortak akıl ve istişare ile birçok konuda uzlaşıya vardık. Dün gerçekleştirdiğimiz son toplantımızda, genel başkanların her birinin altına imza atmasının ardından kamuoyu ile paylaşılan ortak metnimizden de anlaşılacağı üzere; 28. Dönem TBMM ve 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ortak Cumhurbaşkanı adayımız ve geçiş süreci yol haritası konusunda ortak bir anlayışa ulaştık.” ifadelerine yer verdi.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Yeni Bir Diriliş Hamlesi Başlatmak Hepimizin Ortak Sorumluluğudur" Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Yeni Bir Diriliş Hamlesi Başlatmak Hepimizin Ortak Sorumluluğudur"

Bir sonraki toplantının 6 Mart’ta Saadet Partisi ev sahipliğinde gerçekleştirileceğini belirten Genel Başkanımız Karamollaoğlu, “Halkımız müsterih olsun! Bizler, milletimize verdiğimiz sözün arkasındayız! Aynı inanç, azim ve kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Editör: Musa özyürek