Genel Başkan Yardımcımız Bülent Kaya, Parti Sözcümüz Birol Aydın, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Nurgül Beytiye Ekinci, GİK Üyelerimiz Nurettin Çelik, Salih Berber, Eyüp Yıldırım, Prof. Dr. Ali Murat Yel, Selim Sait Terzioğlu, Alev Sezen esnaf ziyareti gerçekleştirip STK temsilcileri ile bir araya geldi.

Seçimlere sayılı günler kaldığını ve Saadet Partisi’nin tüm teşkilatlarıyla sahada olduğunu ifade eden Genel Başkan Yardımcımız Cafer Güneş, “Bugün biz buradayız, diğer arkadaşlarımız da teşkilat mensuplarımızla birlikte Türkiye’nin dört bir tarafında sokak sokak, dükkan dükkan, ev ev ziyaretler gerçekleştiriyor. Birileri Ankara’da, masa başında algı üretmeye, siyasi mühendisliklerle meşgul olmaya devam etsin. Biz sahadayız, biz çarşı-pazardayız, biz insanımızla bir aradayız” şeklinde konuştu.

Grup Başkanvekilimiz Kaya: "İliç Maden Kazasını Tarihe Gömemeyeceksiniz" Grup Başkanvekilimiz Kaya: "İliç Maden Kazasını Tarihe Gömemeyeceksiniz"

Parti Sözcümüz Birol Aydın da, gerçekleştirdiği ziyaretlerde, “Şubat ayında, insanımızın bize duyduğu güvenin boşa çıkmadığının delili olacak gelişmelere şahit olacağız. 6’lı Masa olarak da, bu aydan itibaren umudu her geçen gün daha da büyütecek adımları bir bir atacağız. Varsın birileri her gün bir başka ‘sis bombasını’ gündemin orta yerine atmaya devam etsin. Hukuku kendi menfaatleri doğrultusunda eğip büksünler. Biz siyasi mücadelemizi yaparken hukuki zemini gözettiğimiz gibi, hukuki mücadelemizi yaparken de siyasi zemini asla ihmal etmeyeceğiz. Mayınlarını iktidarın bizzat kendisinin döşediği bir alanda siyaset yaptığımızı gayet iyi biliyoruz fakat unutmasınlar ki artık o mayınların yerini de çok iyi biliyoruz. Ve yine biliyoruz ki; tuzak kuranlar, eninde sonunda kurdukları tuzaklara kendileri düşerler. Biz tuzak kurmayacak ve tuzağa da düşmeyeceğiz!” ifadelerine yer verdi.

Nurgül Beytiye Ekinci-Tüm Sağlık Sen ziyareti (9)a410-25-6

1 (2)-11 (2)1 (1)-11 (1)

Editör: Musa özyürek