CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Fatih Aydın, Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı için gittiği Dinar’da vatandaşlar ile buluştu.

Milletvekili Adayı Fatih Aydın, Dinar’da Cumhuriyet Halk Partisi Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı. Seçimlerden sonra Afyonkarahisar için özel bir çalışma ortaya konulacağını belirten Aydın, Millet İttifakı’nın temsil gücüne dikkat çekti. SKM açılışı sonrası esnaf ve vatandaşlar ile buluşan Aydın, AK Parti iktidarında adaletin ve hakkın çiğnendiğini söyledi.

Grup Başkanvekilimiz Kaya: "TBMM, Gazze İçin Topyekun Harekete Geçmelidir" Grup Başkanvekilimiz Kaya: "TBMM, Gazze İçin Topyekun Harekete Geçmelidir"

Millet İttifakı’nın birlikteliğine değinen Aydın, şunları kaydetti:

“Siyasi partiler birleşerek ayakta kalmak zorunda. Millet İttifakı olarak biz de seçime gidiyoruz. Listelerin güçlü olduğu, ittifak bileşenlerinin önemli olduğu bir masa etrafında toplandık. Adalet için, hak ve hukuk için bir masa etrafında bir araya geldik. Son dönemde hepimiz çok yorulduk. Belli birtakım insanlar bir yere geçtiler, işler değişti. Adalet çiğnendi, hak çiğnendi. Millet İttifakı, alın terini alsın, üretsin hak ettiğini alsın diye, çiftçimiz üretsin diye, herkes yerinde kalkınsın diye var. Geçmişte Ecevit-Erbakan ülkede sanayi yatırımı başlatmıştı. O zamanların meyvesi olarak Afyonumuza 5 fabrika yapıldı. Peki 20 yıldır iktidarda olan AK Parti’ye baktığımızda Afyonumuza hangi fabrikayı yaptı? Yok.. Geçmişte şehrimize kazandırdığımız bu yatırımlar tekrar gelsin, Afyonkarahisar’ımız yeniden kalkınsın, herkes temsil edildiğini bilsin diye bizler buradayız.’’

FOTO 2-4FOTO 1-4FOTO 3-4FOTO 4-4FOTO 5-3FOTO 6-3

Editör: Saadet Gündem