Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları Burcu Köksal, Fatih Aydın, Abidin Yağcı ve İbrahim Kadıoğlu, Bolvadin ve Sandıklı ilçelerinde merkez ve köylerde esnaflarla vatandaşları ziyaret etti.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen ve çözüm önerileri sunarak yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren milletvekili adayları gösterilen ilgiden dolayı memnun olduklarını belirtti.

Gittikleri her ilçe ve köyde büyük bir ilgi ve coşku ile karşılaştıklarını belirten Fatih Aydın; “10 bin yıllık bir geçmişe sahip olan Bolvadin’de bulunmaktan dolayı gurur duyuyorum. Bolvadinimiz tarihte Selçuklular zamanından başlayarak günümüze kadar büyük bir ticaret merkezi konumundadır. Manevi olarak baktığımızda da Mevlana’nın oğlu Sultan Veled’in ilçemizde Bolvadin Mevlevihanesi’ni açması ise bu minvalde de büyük bir öneme sahiptir. Askeri olarak ta büyük bir değere sahip olan Bolvadin, Kurtuluş Savaşında stratejik yönden önemli bir merkez olmuş, Birinci ve İkinci Ordu Bolvadin´de kurulmuştur. Günümüzde hak ettiği değeri alamayan Bolvadin, Millet İttifakı iktidarında inşallah hak ettiği değeri de alacaktır” diye konuştu.

İBB Başkan Adayımız Aydın, Necmettin Erbakan’ın Kabrini Ziyaret Etti İBB Başkan Adayımız Aydın, Necmettin Erbakan’ın Kabrini Ziyaret Etti

Milletvekili adaylarıyla birlikte Sandıklı ilçesini ve köylerini de ziyaret ederek vatandaşlarla bir arayan Aydın, “Bugün Sandıklımız termal kaplıcaları, tarımı, ticareti, hayvancılığı, sanayisi, ulaşımda stratejik konumu, seraları ve enerji tesisleri ile hem şehrimize hem de ülke ekonomimize katma değer sağlayan bir ilçemizdir. Sandıklı için büyük bir öneme sahip olan termal kaplıcaların global çapta bir üne kavuşması yönünde projelerimiz var. İnşallah bunları en kısa zamanda gerçekleştireceğiz” dedi.

FOTO 1-3FOTO 2-3FOTO 4-3FOTO 3-3FOTO 5-2FOTO 6-2

Editör: Musa özyürek