Saadet Partisi Çorum Kadın Kolları Başkanı Melahat Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Süheyla Karadağ ve teşkilat mensupları, “Saadet Sahada” programı çalışmaları çerçevesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 

Arıkan, AK Parti Seçmenine Seslendi; Bize Oy Verin Değişime Birlikte İmza Atalım Arıkan, AK Parti Seçmenine Seslendi; Bize Oy Verin Değişime Birlikte İmza Atalım

İHH, Derman Derneği, Türk Kızılayı ve İlkeder Kadın Kolları başkanları ziyaret edildi.

Ziyaretlerde konuşan Melahat Yılmaz, “Saadet Sahada çalışması kapsamında Türkiye genelinde parti teşkilatları olarak ziyaretlerde bulunuyoruz. Ziyaret noktalarımızda STK’lar ve esnaflar var. Ziyaretlerimizin amacı seçim çalışması değil, partimizin teşkilat çalışmasıdır. Yerel esnafa sahip çıkılmakla birlikte toplumun ihyası için çalışan STK’larımızın kadın kollarına da destek verilmelidir. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.” şeklinde konuştu.

“Gençler 2023’den ne bekler” başlıklı “Fikir Duvarı” çalışması yaparak gençlerle bir araya geldiklerini ifade eden Yılmaz, ayrıca okulları ziyaret ederek karne heyecanı yaşayan öğrencilere bere hediye ettiklerini söyledi.

Editör: Musa özyürek