Genel Başkan Yardımcımız Ersan Bilgin, Genel İdare Kurulu Üyemiz Mehmet Can Turan ve İstanbul İl Başkanımız Ömer Faruk Yazıcı, depremde hayatını kaybeden teşkilat mensuplarımızın ailelerine taziye, depremden etkilenen teşkilat mensuplarımıza da geçmiş olsun ziyaretlerinde bulundular.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve çok büyük yıkım ve can kayıplarının yaşandığı iki depremde Saadet Partisi teşkilat mensuplarından da hayatını kaybedenler oldu.

İlk depremden kurtulmayı başaran ve arama kurtarma çalışmalarına destek olurken meydana gelen ikinci depremde enkaz altında kalarak hayatını kaybeden Afşin İlçe Başkanımız Veli Kabaağaç’ın ailesini ziyaret eden parti üyelerimiz, merhuma Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı diledi.

Parti üyelerimiz, depremin en çok yıkıma neden olduğu bölgelerden birisi olan Elbistan’da da İlçe Başkanımız Sami Polat’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Grup Başkanvekilimiz Kaya; Maden Faciası Bağıra Bağıra Geldi Grup Başkanvekilimiz Kaya; Maden Faciası Bağıra Bağıra Geldi

Depremde en çok yıkım ve can kaybının yaşandığı illerden birisi olan Adıyaman’da da ziyaretler gerçekleştiren parti üyelerimiz, yakınlarını kaybeden İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyemiz Mücahit Taş’a başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

Genel Başkan Yardımcımız Ersan Bilgin, Genel İdare Kurulu Üyemiz Mehmet Can Turan ve İstanbul İl Başkanımız Ömer Faruk Yazıcı ayrıca İstanbul İl Başkanlığımızın Adıyaman’da depremzedelere sıcak yemek hizmeti sunacak olan 1000 metrekare büyüklüğündeki aşevini de ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

taziye19-28-27-46-45-84-273-342-351-45

Editör: Musa özyürek