Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve Türkiye’yi sarsan iki depremin ardından depremden etkilenen bölgelerdeki yardım çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Saadet Partisi de Tüm teşkilatlarıyla birlikte yardım seferberliğine katkı sağlıyor.

Deprem bölgesindeki vatandaşlara acil insani yardım ulaştırılması kadar bölgedeki depremzede ailelerin tahliyesinin de önemli olduğu bir dönemde Saadet Partisi Ankara İl Başkanlığı bölgeye gönderilecek yardımları tırlarla değil otobüsler aracılığıyla gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Ankara İl Başkanı Fatih Beyazıt, depremin olduğu ilk günden itibaren ilçe teşkilatlarıyla birlikte koordine olduklarını ve vakit kaybetmeden yardım çalışmalarına başladıklarını söyledi.

Deprem bölgesindeki vatandaşların tahliyesinin önemli bir konu olduğuna dikkati çeken Beyazıt, “Yardımları tırlarla göndermek yerine otobüslerle göndermenin tahliye açısından da faydalı olacağını düşündük. Tırlarla göndermiş olsak dönüşte tırlar boş gelecekti ama otobüslerle göndererek dönüşte bu araçları tahliye için kullandık. Çok sayıda vatandaşımızı Ankara’ya getirerek kardeş ailelerimizle buluşturduk. Onların barınma başta olmak üzere diğer ihtiyaçlarına çözüm olduk” şeklinde konuştu.

Hizan Belediye Başkan Adayımız Cemberi Malak'tan 1500 Kişilik İftar Hizan Belediye Başkan Adayımız Cemberi Malak'tan 1500 Kişilik İftar

fatih beyazıt2fatih beyazıt

Editör: Musa özyürek