Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Yeni Bir Diriliş Hamlesi Başlatmak Hepimizin Ortak Sorumluluğudur" Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Yeni Bir Diriliş Hamlesi Başlatmak Hepimizin Ortak Sorumluluğudur"

Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve 10 ilde hissedilen depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda duaların can kayıplarının artmaması yönünde olduğunu belirten Genel Başkanımız, “Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve birçok ilimizde hissedilen deprem nedeniyle tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Can kaybı yaşamamayı, en az kayıpla atlatabilmeyi ve zor durumda kalan vatandaşlarımızın da bir an evvel tahliye edilmesini temenni ediyorum. Maalesef deprem bölgesinden yüreğimizi yakan haberler peş peşe geliyor. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Dualarımız, can kayıplarının artmaması içindir.” İfadelerine yer verdi.

Editör: Musa özyürek