Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi’nin tüm imkanlarıyla depremzedelerin yanında olduğunu belirtti.

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve çok sayıda ilde de hissedilen depremin ardından yaraların sarılması için Türkiye seferber oldu.

Saadet Partisi de tüm teşkilatlarıyla birlikte yaraların sarılması ve mağduriyetlerin en aza indirilebilmesi için çalışma başlattı.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu'ndan Erdoğan'a Gazze Tepkisi: “Tweet Atma, Ticareti Kes” Genel Başkanımız Karamollaoğlu'ndan Erdoğan'a Gazze Tepkisi: “Tweet Atma, Ticareti Kes”

Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

“Başımız sağ olsun. Cenab-ı Hak böyle bir felaketi memleketimize de komşularımıza da göstermesin. Saat dörtten hemen sonra meydana gelen deprem hepimizi derinden yaraladı. Arkadaşlarımız, genel merkezde sabahın erken saatlerinden beri bütün teşkilatlarımız ve bölgeyle irtibat halindeler. Bazı arkadaşlarımız illerde görevlendirildiler. Geriye kalanlarda bu önümüzdeki saatlerde belki nereye gidecekleri, nerede görev alacakları belirlenip kendilerine gerekli bilgiler ulaştırılacak. Tabi böyle hadiseler sık meydana gelmez ama geldiği zaman da çok derinden yaralıyor maalesef. Tekrar cenabı haktan vefat edenlere rahmet yakınlarına baş sağlığı temennisinde bulunuyorum. En kısa zaman da bu felaketin yaralarının sarılmasını temenni ediyorum.”

Öte yandan Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, Başkanlık Divanını olağanüstü topladı. Genel Merkezimizde Kriz Masası kuruldu.

Editör: Musa özyürek