Genel Başkan Yardımcılarımız Cafer Güneş ve Bülent Kaya, STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız tarafından yürütülen “Saadet Sahada” programı kapsamında Ordu’da esnaf, vatandaşlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ziyaret etti.

İlk olarak Partimizin İl Başkanlığını ziyaret ederek İl Başkanımız Erkan Temiz ve teşkilat mensuplarımızla bir araya gelen Genel Başkan Yardımcılarımız, daha sonra cadde cadde, sokak sokak dolaşarak esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyip partimizin gelecek vizyonu hakkında bilgilendirme çalışmasında bulundu.

Saadet Partisi olarak 2023 seçimlerine hazırlık kapsamında gerçekleştirilen ziyaret programları ile ülke genelinde çalmadık kapı bırakmamayı hedeflediklerini belirten Partimiz Genel Başkanı Yardımcısı Cafer Güneş, “Saha çalışmalarımızın ilkini Ordu’da gerçekleştirmiş olduk. Esnaf ve vatandaşların partimize çok büyük bir teveccühü olduğunu gördük. Ekonomi, adalet ve özgürlükler başta olmak üzere ülke genelinde yaşanan birçok problemin çözümünün Saadet Partisi vizyonundan geçtiğini anlatma imkanı bulduk. Aslında vatandaşlarımız da bunun farkında, bundan dolayı da partimize büyük bir teveccüh gösteriyorlar. Çaldığımız her kapıda memnuniyetle karşılandık. İnsanlar yaşanan sorunlara Saadet Partisi’nin çözüm bulacağına inandığı için bizleri kucakladı. Bunu görüyor olmak, insanlara bu güveni verebilmiş olmak partimiz adına mutluluk verici. İnşallah 2023 seçimlerine iktidar olarak esnaf ve vatandaşlarımızın beklentilerini en iyi şekilde karşılayacağız” şeklinde konuştu.

Pazarcısından hırdavatçısına, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden berberine kadar çalmadık kapı bırakmamaya gayret ettiklerini ifade eden Genel Başkan Yardımcımız Bülent Kaya da, “Esnaf ve vatandaşlarla birlikte özellikle sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin düşüncelerini, beklentilerini, yaşadıkları sorunları da önemsiyoruz. Bu kapsamda Ordu Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Memur-Sen İl Başkanlığı, otogar esnafı gibi STK temsilcilerini de ziyaret etme imkanı bulduk. Bunlar çok büyük kitlelere hitap eden kuruluşlar. Onları da ziyaret ederek partimizin gelecek vizyonunu anlatmış olduk. Çaldığımız her kapıda partimize duyulan güveni gördük. İnşallah Türkiye’yi adım adım dolaşarak çalmadık kapı bırakmayıp projelerimizi halkın her kesimine anlatacağız. İnsanların kafasındaki soru işaretlerine, yaşadıkları sıkıntılara çözüm bulacağız. Ziyaretlerimizde Türkiye’nin umudunun Saadet Partisi olduğu gözlemledik. Bu bizi bir yandan mutlu ederken bir yandan da omuzlarımıza ağır bir sorumluluk yüklemiş oluyor. İnşallah seçimlerde iktidara gelerek bu sorumluluğu layıkıyla yerine getireceğiz” ifadelerine yer verdi.

Grup Başkanvekilimiz Kaya: Kudüs Sınav Kağıdı Başta D-8 Ülkeleri Olmak Üzere 1,5 Milyarlık İslam Aleminin Önünde Duruyor Grup Başkanvekilimiz Kaya: Kudüs Sınav Kağıdı Başta D-8 Ülkeleri Olmak Üzere 1,5 Milyarlık İslam Aleminin Önünde Duruyor

Esnaf ve vatandaşların büyük bir teveccüh gösterdiği ziyaret programında Genel Başkan Yardımcılarımız Cafer Güneş ve Bülent Kaya’ya İl Başkanımız Erkan Temiz ve GİK Üyemiz Abdulkadir Çelebi de eşlik etti.

23222019181716141312111098765432

Editör: Saadet Gündem