Grup Başkanvekilimiz Kaya: "TBMM, Gazze İçin Topyekun Harekete Geçmelidir" Grup Başkanvekilimiz Kaya: "TBMM, Gazze İçin Topyekun Harekete Geçmelidir"

Partimizin şölen havasında düzenlediği Aday Tanıtım Toplantısı, Ankara’da ATO Congresium Konser ve Sergi Salonu’nda gerçekleştirildi.
81 il 922 ilçe 330 belde belediye başkan adaylarının açıklandığı toplantının açılış konuşmasını Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Fatih Aydın gerçekleştirdi.
Aydın, konuşmasında şunları söyledi; “14 Aralık’ta rahmeti rahmana uğurladığımız imanına, inanmışlığına, yaşayışına, şehadetine, adamlığına, adanmışlığına, ağabeyliğine şahit olduğumuz Hasan Bitmez Başkanımıza Allah rahmet diliyorum. Mekânı cennet, makamı ali olsun. Milletimiz, 31 Mart’ta sandığa gidecek. 81 ilin, 922 ilçenin, 390 beldenin belediye başkanları ile meclis üyelerini seçecek. Şehrinin yönetimini hangi fikre teslim edeceğini ilan edecek. Şehrinin geleceğine ve kim tarafından yöneticiliğine karar verecek.
Bu Seçimi Çok Önemsiyoruz
Biz, bu seçimi, kötü gidişe dur deme fırsatı kabul ediyoruz. Biz, bu seçimi, kötülerin gidişinin miladı görüyoruz. Biz,    bu    seçimi,    belediyelere    başkan,    meclislere    üye    seçmekle    sınırlı görmüyoruz! Bu seçimi, yüksek enflasyona, yüksek faize, yüksek dövize 'hayır’ deme  imkânı görüyoruz.
Devleti Kötü Yönetenlerin Belediyeleri İyi Yönetmesi Mümkün Değil!

Ekonomiyi bitirenler, huzuru tüketenler, barışı yok edenler şehirlerimizi doğru yönetemezler. Çatışmayı körükleyen partiler, şehirleri güzelleştiremezler. Sözüne sadık olmayanlar, milletin özüne vakıf olmayanlar şehrin eminliğini yüklenemezler. Milli görüş gömleğini giymekten korkanların, Milli görüş gömleğini çıkarmayı makul iş sayanların ne Milli Görüş ufkunu taşıyacak çapları ne de 94 ruhunu taşıyacak hadleri olabilir! 
Özüne Dönme Vakti Diyoruz!
Öze bağlılığını bildiğimiz milletimize ‘Başka Türkiye Mümkün’ çağrısı yapıyoruz. Hemşerilerimize ‘Daha İyi Yaşamak Senin Hakkın’ irademizi yansıtıyoruz. 31 Mart’ta milletimizden partimize güven, fikirlerimize destek ve adaylarımıza oy istiyoruz. Çünkü, biz şehirleri yönetmeyi, insan için hizmet üretmeyi biliyoruz. Çünkü biz Saadet Partisi olarak fikirlerimize güveniyor, hayallerimize sahip çıkıyor, adaylarımızla gurur duyuyoruz. Bizim adaylarımız ‘işini bilenler’ tayfasından değil, ‘işi iyi bilenler' ve 'iyi işler yapmayı bilenler’ tayfasındandır. Bizim adamlarımız ve adaylarımız, “kürsüde Filistin için ağlayan, masada İsrail sırtı sıvazlayan” gruptan değil, mazluma en büyük desteğin zalime had bildirmek olduğuna inanan gruptandır. Bizim adaylarımız, milli görüş gömleğini bedenine, milli görüş fikrini zihnine, milli görüş ahkâmını yüreğine giydirenlerdir.
Dikene Gül İle Karşılık Vereceğiz!
Elbette ki birileri bu seçimleri her zamanki gibi kutuplaşma, nefret, kavga, iftira, hakaret fırsatı olarak görecektir. Ancak bizler milletimize bu seçimlerin yalnızca kendisi için büyük bir fırsat olduğunu anlatmak sorumluluğundayız. Bu sorumluluğu yerine getirirken halimizle, sözümüzle, yüreğimizle çalışacağız. Bizler dikene gül ile karşılık vereceğiz. Sözün ağıra gidenini değil; gönüllere işleyenini söyleyeceğiz. Teşkilat binalarımızla, seçim karargâh merkezlerimizle, ofislerimizle, her bir Milli Görüşçü kardeşimizle müjdeleyici olacağız, heyecanlı olacağız, hazır olacağız, hazırlıklı olacağız. 
Kadınlarımızla hazır olacağız! Bakınız! Bir çalışmada kadın kollarımız yoksa o çalışma eksik bir çalışmadır. Çalışmalarımız kadın hassasiyetinin ve titizliğinin yansıdığı çalışmalarımız olacak. 
Gençlerimizle hazır olacağız. Yine! Bir çalışmaya gençlerimizin heyecanını katamıyorsak o çalışma eksik bir çalışmadır. O çalışmaların tadı, tuzu yoktur. Bütün çalışmalarımızda gençlerimizin dinamizmini, coşkusunu, heyecanını mutlaka göreceğiz. 
Milletimizin Gönül Rahatlığıyla Oy Verebileceği Adaylar Belirledik!
İşte bizler belediye başkanı adaylarımızla milletimizin huzurundayız. Bu süreçte; kamuoyu yoklamaları yaparak milletimizin sesine kulak verdik. Bir şehirde aday çıkarırken önce o şehrin nabzını tuttuk. Teşkilatlarımızla bir araya geldik en iyi aday için istişarelerde bulunduk. Ve bu sürecinde sonunda; teşkilatlarımızın gönül rahatlığıyla sahip çıkacağı, milletimizin gönül rahatlığıyla oylarını verebileceği birbirinden değerli, birbirinden kıymetli adaylarımızı belirledik ve belirlemeye devam ediyoruz. Çünkü bizler sadece tanınan adaylar çıkarmadık. Hem tanınan hem de ehil olan adaylar çıkardık. Sadece ehil olan adaylar çıkarmakla da yetinmedik. Hem ehil olan hem de kendisinden emin olunan adaylar çıkardık.
Bugün burada milletimize tanıtacağımız belediye başkan adaylarımız; 
Savurganlığı bitirmeye adaydır. Rant dönemine son vermeye adaydır. Milletin hakkını kuruşu kuruşuna millete vermeye adaydır. Ahlaksızlığı bitirmeye adaydır. Bir belediye başkanından da öte bir ağabey olmaya adaydır. 
Bizim adaylarımız; elinden ve dilinden kimseye zarar gelmeyecek olan adaylardır.
Bizim adaylarımız; makamında oturacak değil, iş başında olacak adaylardır. 
Bizim adaylarımız; hiçbir mahallesini kenarda, hiçbir sokağını arkada, vatanın hiçbir evladını aç ve açıkta bırakmayacak adaylardır. 
Bizim adaylarımız; mazeret uyduracak adaylar değil, çözüm bulacak adaylardır. 
Bizim adaylarımız; şehrine ve insanına bir gün bile ihanet edecek değil, her gün hizmet edecek adaylardır.
Haydi Bismillah Diyerek Başlıyoruz! 
İşte şimdi adaylarımızla Haydi BİSMİLLAH diyerek BAŞLIYORUZ! Saadet Partisi Belediye Başkan Adaylarımız, Vatanımıza, milletimize, şehirlerimize, insanımıza hayırlı ve mübarek olsun! 31 Mart Milli Görüş Belediyeciliğinin zafer günü olsun. 1 Nisan sabahı Türkiye, yeni bir sese, yeni bir nefese, huzura ve umuda uyansın.”

Editör: Saadet Gündem