Genel Başkan Yardımcımız Yılmaz Bayat, “Saadet Sahada” çalışmalarımız kapsamında Kütahya Merkez ve ilçelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek STK temsilcilerini ziyaret etti.

20. Dönem Konya Milletvekilimiz ve YDK Üyemiz Hüseyin Öz’ün de katıldığı ziyaretlerde partimizin seçim çalışmaları anlatıldı.

Genel Merkez Başkanlık Divanı Üyemiz Fesih Bozan, Hasan Saklanan'ın Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu Genel Merkez Başkanlık Divanı Üyemiz Fesih Bozan, Hasan Saklanan'ın Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

Genel Başkan Yardımcımız Bayat, Saadet Partisi’nin seçime de iktidara da hazır olduğunu belirtti.

Türkiye’yi her açıdan daha ileriye taşıyabilecek kadroların Saadet Partisi kadroları olduğunu ifade eden Bayat, “Yaptığımız ziyaretlerde vatandaşlarımıza, sivil toplum kuruluşu temsilcilerimize, esnaflarımıza, iş dünyasındaki insanlara bunları anlatıyoruz. Göreve geldiğimizde uygulamaya koyacağımız projelerimizden bahsediyoruz. İnsanlarımızın büyük bir teveccühü olduğunu görmekten de mutluluk duyuyoruz. Biz inanıyoruz, vatandaşlarımızın da inandığını görüyoruz. Gelecek Saadet iktidarında olacak.” şeklinde konuştu.

Editör: Saadet Gündem