Seçim çalışmaları kapsamında tüm kadrolarıyla Türkiye’yi dolaşmaya devam eden parti üyelerimiz, kongre ve konferanslara da katılarak bilgilendirme çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.

Genel Başkan Yardımcımız Fatih Aydın, Kocaeli Darıca İlçe Başkanlığımızın 5. Olağan Kongresine katılarak partimizin gelecek vizyonu hakkında konuşma yaptı.

Saadet Partisi’nin tüm kadrolarıyla seçime ve iktidara hazır olduğunu ifade eden Aydın, “Saadet Partisi bu ülkenin en köklü partilerinden ve en güçlü kadrolara sahip. 81 ilde ve yurt dışındaki teşkilatlarımızla güzel bir uyum içerisindeyiz. Genel merkezimizin programı il ve ilçe teşkilatlarımız tarafından harfiyen uygulanmaya çalışılıyor. Biz inandık, vatandaşlarımız bize inanıyor inşallah bu seçimin kazananı biz olacağız” diye konuştu.

Kocaeli’nin en güzel ilçelerinden birisi olan Darıca’da güzel bir teşkilat yapılanması gerçekleştirdiklerini ve Türkiye’nin dört bir tarafında olduğu gibi Milli Görüş’e gönül vermiş Darıcalıların da Milli Görüş bayrağını ilerilere taşımak için gayret gösterdiklerine şahit olduklarını ifade eden Aydın, “Gerçekleştirilen kongrede yeniden başkanlığa seçilen Selim Çetinkaya kardeşimi ve ekibini tebrik ediyorum. Bizler Milli Görüş sevdalıları olarak hangi kademe görev verilirse en iyi şekilde yerine getirmekle mükellefiz. Darıca ilçesinde de başkanımız çalışmalarına hız vererek devam edecektir” şeklinde konuştu.

Ankara Milletvekilimiz Doğan: “Sorun Sokak Köpeklerinde Değil Yetkili Mercilerde” Ankara Milletvekilimiz Doğan: “Sorun Sokak Köpeklerinde Değil Yetkili Mercilerde”

Kongreye Kocaeli İl Başkanımız Zafer Mutlu ve çok sayıda partili katıldı.

Kongre sonrasında partimize yeni üye olan gençlere rozet takdimi gerçekleştirildi.

darıca4-1darıca3darıca2darıca1

Editör: Musa özyürek