İBB Başkan Adayımız Aydın, Necmettin Erbakan’ın Kabrini Ziyaret Etti İBB Başkan Adayımız Aydın, Necmettin Erbakan’ın Kabrini Ziyaret Etti

Taşeron işçi temsilerinden oluşan heyet genel merkezimize ziyarette bulundu.

Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Fatih Aydın, heyeti kabul ederek ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getirdi.

Türkiye’de birçok alanda olduğu gibi çalışma hayatında da çok ciddi problemlerin olduğuna dikkati çeken Aydın, şunları kaydetti:

“Saadet Çözer başlığı altında yaptığımız çalışmalar içerisinde işçi kardeşlerimizin yaşadığı sorunlara da çözüm önerileri hazırladık. İnsan onuruna yaraşır şekilde çalışmak, insanlık için çalışmak bolluk, bereket, huzur ve saadet getirir. Bu inançla projelerimizi geliştiriyoruz. Çalışma hayatında barış, kardeşlik, işbirliği ve karşılıklı hakların korunması ile birlikte verimlilik esas olması gerektiğine inanıyoruz. Taşeron olarak çalışan kardeşlerimiz problemlerinin de farkındayız. Güçlü ve uzman kadrolarımızla ülkenin bir haritasını çıkardık. Her türlü soruna karşı çözüm önerilerimiz hazır. İnşallah 2023 seçimlerinde milletimizin desteği ile iktidarı omuzlayarak hızlı bir şekilde çözüm önerilerimizi hayata geçireceğiz. Toplumun her kesiminden insanlarla konuşuyor ve görüşüyoruz. Görüyoruz ki vatandaşlarımız Saat Partisi’ni ‘umut’ olarak görüyor. İnşallah vatandaşlarımızın beklentilerini ve ümitlerini karşılayacağız. Böylesi bir güven duyuluyor olması bizleri hem memnun ediyor hem de omuzlarımızdaki sorumluluğu artırıyor. İnşallah millet olarak sorunların üstesinden geleceğiz.”

Editör: Musa özyürek