Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, maaşlara yüzde 50 zam yapıldığını ancak iğneden ipliğe tüm ürünlere yüzde 100 ila 200 oranında zamlar geldiğini belirterek yapılan zammın bir anlamının kalmadığını vurguladı. 

Artık ipin ucunun kaçtığını belirten Genel Başkanımız Karamollaoğlu, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
"Yıl başında maaşlar ortalama %50 artarken, o günden bugüne iğneden ipliğe her şey %100 ila %200 arası zamlandı.

Çünkü ipin ucu kaçtı! İktidar, sürekli farklı 'düşmanlar' ilan etse de; bugünkü tablonun müsebbibi bizzat iktidarın kendisidir, uyguladıkları yanlış politikalardır.

Çünkü 'orta direği' yok eden, dar gelirli vatandaşlarımızı da açlık sınırının dahi altında bir ücrete mahkum eden bu düzen, bozuk bir düzendir!

Çünkü bu düzen; ahlakî ve insanî bir düzen değildir! Bu düzen; yoksulun yoksulluğunu, varsılın ise varsıllığını pekiştiren ve kalıcı kılan bir düzendir! Bu düzen; çay kaşığı ile verir gibi yapıp, insanımızın elinden kazanın tamamını alan bir düzendir!

Çare Saadet'te

Genel Başkanımız Karamollaoğlu, D-8 Ülkelerinin Dışişleri Bakanlarına Mektup Gönderdi Genel Başkanımız Karamollaoğlu, D-8 Ülkelerinin Dışişleri Bakanlarına Mektup Gönderdi

Çare ise bu bozuk düzeni değiştirmektir. Saadet Partisi olarak, vatandaşlarımızı ezen bu düzeni değiştirmekte kararlıyız"

Editör: Saadet Gündem