Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, geçirdikleri trafik kazası sonrası yaralanan Anadolu Gençlik Derneği (AGD) üniversite öğrencilerine ve ailelerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, yaralı gençlere acil şifalar dileyen Genel Başkanımız Karamollaoğlu, “Bolu karayolunda Anadolu Gençlik Derneği'ne mensup üniversite öğrencilerini taşıyan aracın kaza yaptığı ve bu kazada gençlerimizin yaralandığını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Kazada yaralanan tüm öğrencilere geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum” dedi.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "İktidarın Yanlış Politikaları Eğitim Kurumlarını Şiddetin Kaynağına Dönüştürüyor" Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "İktidarın Yanlış Politikaları Eğitim Kurumlarını Şiddetin Kaynağına Dönüştürüyor"

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZDAN HASTANEDE ZİYARET

Öte yandan Genel Başkan Yardımcılarımız Ömer Abdullah Ayhan ve Eyüp Yıldırım ile birlikte GİK üyemiz Sinan Ejderoğlu, Bolu İl Başkanımız İsa Sayın, yaralanan ve hastanede tedavi altına alınan öğrencileri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Genel Başkan Yardımcılarımız ve Bolu İl Başkanımız, kaza haberini alır almaz olayla yakından ilgilenerek öğrencileri biran olsun yalnız bırakmadı.

Whatsapp Image 2024 04 22 At 10.54.46Whatsapp Image 2024 04 22 At 10.54.46 (1)Whatsapp Image 2024 04 22 At 10.54.47

Editör: Musa özyürek