Grup Başkanvekilimiz Bülent Kaya: "Artık Milletimizin Fatura Ödemeye Takati Kalmadı!" Grup Başkanvekilimiz Bülent Kaya: "Artık Milletimizin Fatura Ödemeye Takati Kalmadı!"

Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, cumhurbaşkanlığı 2. tur seçim çalışmaları kapsamında Ankara Seçim Özel Toplantısı’na katıldı.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, dışarıda AK Parti ve AK Parti lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı gafların bir tanesini yapanın bir daha iktidar yüzü göremeyeceğine dikkati çekerek şunları söyledi:

“Hiçbir sözleri bir sonraki sözlerini teyit etmiyor. Vazgeçmez, huy bu! Millet İttifakı'nı eleştirirken dile getirdikleri konu: ABD'nin güdümünde olmamız. Siyasi yasağı varken Beyaz Saray'da başkanla poz veren kimdi? Milli Görüş gömleğini çıkardı, yerine ne giyindi? Allah'tan korkun ya! Ahlaki ve manevi değerlerimizi ihya etmeden bu ülke yaşanabilir bir ülke haline gelmez. Adalet olmadan huzur olmaz AK Parti İl Başkanı ile mahkemeye gitseniz kazanma şansınız %1'dir, böyle bir ülkede adalet olur mu? Pazar gününe kadar evlerinizde rahat oturmayın. Allah yar ve yardımcınız olsun, çalışmalarınızda en büyük başarıları sizlere nasip etsin. İnşallah 28 Mayıs'ta bütün Türkiye'de seçim zaferini kutlamak bize nasip olsun.”

t4t3t2t1

Editör: Saadet Gündem