Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, Ankara'da gerçekleştirilen Elif Camii Temel Atma Töreni'ne katılım sağladı. 

Saadet Partisi’nden Yapay Zeka ile İkiyüzlü Ekonomi Şarkısı Saadet Partisi’nden Yapay Zeka ile İkiyüzlü Ekonomi Şarkısı

Saadet Partisi Genel Merkezi'nin yanında inşa edilen Elif Camii'nin temel atma töreni, 30 Nisan 2024 Salı günü saat 14.00'te gerçekleştirildi.

Törene; Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun yanı sıra Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır ve çok sayıda siyasi temsilci katılım sağladı.

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan törende, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş açılış konuşması gerçekleştirdi. 

Daha sonra kürsüye gelen Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, caminin bir an önce tamamlanıp ibadete açılmasını arzuladıklarını ifade etti.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu, “Camiler genelde kubbeli yapılıyor. Elif Camii’nin sade bir çatıyla örtülmüş olması, ihtişamlı bir görünüşünün olmaması ayrı bir güzellik. Emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliyorum. Formalitelerin yerine gelmesinde büyük emeği olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş ve çalışma arkadaşlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah Dernek mensuplarımız da Elif Camii’mizin çok kısa bir sürede tamamlanmasını sağlarlar. Başta emeği geçen herkes olmak üzere, bugün burada böyle güzel bir temel atma merasiminde bizleri yalnız bırakmayan herkese tekrardan teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Konuşmaların ardından kurban kesilerek cami inşaatının temeli atıldı.

Elif7Elif6Elif5Elif4Elif3Elif2Elif1

Editör: Musa özyürek