Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nu parti genel merkezimizde ziyaret etti.
 
Görüşmede, TBMM grup çalışmaları ve yerel seçim hazırlıklarına dair görüş alışverişinde bulunuldu.
Bu bağlamda genel başkanlar 1 Ekim’de başlayacak TBMM çalışmalarında Saadet-Gelecek grubunun işleyiş ilkeleri ve öncelikli gündemleri konusunda mutabakat sağladıkları belirtildi.

Yerel seçim hazırlıkları bağlamında ise gerek yerel teşkilatlar arasında gerekse genel merkezlerin ilgili birimleri arasında istişarelerin başlamasına karar verildiği ifade edilirken, genel başkanların ayrıca siyasi gelişmeleri değerlendirerek bu çerçevedeki istişarelerin daha düzenli yapılmasına verdikleri önemi teyit ettikleri belirtildi.

Son derece olumlu geçtiği bildirilen görüşmede iki partinin işbirliğinin genel seçimler sonrası toplumda oluşan karamsarlığı aşma ve yeni bir siyasi iklim oluşturma çabası olarak tabanda yaptığı olumlu etkiden  duyulan memnuniyet  ifade edildi.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Bir Gün Bu Zulüm Bitecek ve Zulmü Kınamakla Yetinenlerden Hesap Sorulacak" Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Bir Gün Bu Zulüm Bitecek ve Zulmü Kınamakla Yetinenlerden Hesap Sorulacak"

WhatsApp Image 2023-08-28 at 20.44.47WhatsApp Image 2023-08-28 at 20.44.46WhatsApp Image 2023-08-28 at 20.44.46 (1)

Editör: Musa özyürek