Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, 6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen depremin ardından afetin yaşandığı bölgelerdeki incelemelerini sürdürüyor.

Depremin yaşandığı ilk günden itibaren Genel Merkezde kurulan kriz masasında yaşanan gelişmeleri yakından takip eden Genel Başkanımız Karamollaoğlu, saha incelemeleri gerçekleştirerek yaşanan sorunların yerinde tespit edilmesini sağlıyor.

Türkiye’yi yasa boğan yıkımın en ağır yaşandığı illerden birisi olan Hatay’da depremden etkilenen aileleri ziyaret eden Genel Başkanımız Karamollaoğlu, devam eden arama kurtarma çalışmalarını da yakından takip etti.

Bölgede çalışma yürüten Cansuyu Derneği Arama Kurtarma ekiplerinden son duruma ilişkin bilgi alan Genel Başkanımız Karamollaoğlu, çadırlarda hayata tutunmaya çalışan ailelerle de görüşerek yaşadıklarını sorunları dinledi.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu, Genel Başkan Adayı Olarak Kayseri Milletvekilimiz Mahmut Arıkan’ı Açıkladı Genel Başkanımız Karamollaoğlu, Genel Başkan Adayı Olarak Kayseri Milletvekilimiz Mahmut Arıkan’ı Açıkladı

Yaşanan aksaklıkların hızlı bir şekilde giderilebilmesi için gayret ettiklerini belirten Genel Başkanımız Karamollaoğlu, depremin yaralarının el birliği ile sarılacağını ifade etti.

Saadet Partisi olarak tüm imkanlarıyla depremden etkilenen ailelerin yanında olduklarını belirten Genel Başkanımız Karamollaoğlu, il ve ilçe teşkilatlarının da büyük bir özveriyle yardım çalışması gerçekleştirdiğini hatırlattı.

Depremde hayatını kaybeden vatandaşların kabirlerini ziyaret eden Genel Başkanımız Karamollaoğlu, kabirlerin başında dua etti.

5-74-263-332-341-43

Editör: Saadet Gündem