Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu: “Böyle Bir Vahşete Bugüne Kadar Dünya Şahit Olmadı” Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu: “Böyle Bir Vahşete Bugüne Kadar Dünya Şahit Olmadı”

Saadet Partisi, Konya’da büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayları için tanıtım programı yaptı. Genel Başkanımımz Karamollaoğlu, "Biz, itibar görmek için değil, milletin itibarını yükseltmek için belli makamlara adayız” dedi.

Saadet Partisi, Konya’da büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayları için tanıtım programı yaptı. Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, "Biz, itibar görmek için değil, milletin itibarını yükseltmek için belli makamlara adayız” dedi.
Konya’da büyük bir coşku ile Saadet Partisi’nin yerel seçim çalışmalarının startı verildi.

Saadet Partisi Konya Aday Tanıtım Programı’nda açılış konuşmasını yapan Konya İl Başkanımız Hüseyin Saydam, “Erbakan Hoca’mız için Konya denildiğinde akan sular dururdu. Hoca’mız, Millî Görüş hareketini Konya’dan başlatmıştı. Bu hassasiyeti gözeterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye ve İslam âlemi için Millî Görüş hareketinin önemini biliyoruz. Millî Görüş’ün çıkış noktası olan Konya’nın da değerinin farkındayız. 31 Mart seçimlerinin öneminin de bilinci içerisindeyiz. Konya’mızın tamamına Millî Görüş belediyeciliği mührünü vurmak için canla başla çalışacağız” dedi.

“MİLLETİN İTİBARINI YÜKSELTMEK İÇİN ADAYIZ”
Saadet Partisi Konya Aday Tanıtım Toplantısı’nda son söz alan Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, “Toplantımızın memleketimize hayırlı olmasını diliyorum. 31 Mart’ta Abdülkadir Karaduman kardeşimin seçilmesini temenni ediyorum. Millî Görüş belediyeciliği diğer belediye anlayışlarından farklıdır. Biz, itibar görmek için değil, milletin itibarını yükseltmek için belli makamlara adayız” ifadelerini kullandı.
“BİZİM DÖNEMİMİZDE RANT, RÜŞVET VE İSRAF OLMADI”
Belediye başkanlarının bir numaralı görevinin hizmet olduğunu söyleyen Genel Başkanımız Karamollaoğlu, 1989 seçimlerinde Millî Görüş’ün Konya büyükşehir belediye başkanlığını kazandığını hatırlattı. O dönemde büyük hizmetler yapıldığını kaydeden Karamollaoğlu, “Bizim dönemimizde rant, rüşvet ve israf olmadı. Biz muhalefette iken yerel seçimleri kazandık. Yukarıdan çeşitli kısıtlamalar geldi ama bizi engelleyemediler. Tüm engellere rağmen hizmetlerde bulunduk” diye konuştu.

“KONYA, MİLLÎ GÖRÜŞ’ÜN KALESİDİR”
Genel Başkanımız Karamollaoğlu, Millî Görüş belediyeciliğinin ne manaya geldiğini tekrar ortaya koyacaklarını vurguladı. Konya’nın Millî Görüş’ün kalesi olduğunu ifade eden Genel Başkanımız Karamollaoğlu, “Azim, kararlılık ve Hakk’a hizmet etmek için bütün engelleri aşma düşüncesi ile Erbakan Hoca’mız buradan yola çıktı. Erbakan Hoca, belediyecilikte örnek adımlar attı” sözlerini sarf etti.
SAADET PARTİSİ KONYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Ahırlı Halil Akyüz
Akören Hasan Keser
Akşehir Muhammed Candan
Altınekin Ahmet Develi
Beyşehir Muhammed Ali Can
Bozkır Ali Tokat
Çeltik Mutafa Özkesici
Çumra Servet Şahin
Derbent Yaser Ceyhan
Derebucak Enes Büyükiskilip
Doğanhisar Celal Demir
Emirgazi Ubeyde Aktulum
Ereğli Asım Durmuş
Güneysınır Mehmet Karaoğlu
Halkapınar Emin Demir
Höyük Ahmet Şamil Uyar
Ilgın Halil İbrahim Oral
Kadınhanı Metin Candan
Karapınar Kemal Mor
Karatay Muhammed Cihad Güzel
Kulu Semih Araç
Meram Musa Bizim
Sarayönü Salih Ülker
Selçuklu Mustafa İsen
Seydişehir Harun Erkan
Tuzlukçu Taha Yasin Yazıcı
Yalıhüyük Serkan Karagöz
Yumak Talha Apa 

Saadett

Editör: Saadet Gündem