Genel Başkanımız Karamollaoğlu, D-8 Ülkelerinin Dışişleri Bakanlarına Mektup Gönderdi Genel Başkanımız Karamollaoğlu, D-8 Ülkelerinin Dışişleri Bakanlarına Mektup Gönderdi

Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, Uluslararası İnsanlık İçin Mücadele Gönüllüleri Derneği (İMG) Türkiye Başkanı Akif Çoban ve beraberindeki heyeti kabul etti. Görüşmede, İMG'nin uluslararası alanda gerçekleştirdiği insani yardım çalışmaları hakkında detaylı bilgi alındı.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu, kabul sırasında yaptığı açıklamada, "Bu yıl, hem kendi kurban bağışımı hem de eşim Ayşe Hanım’ın kurban bağışını Afrika’daki ihtiyaç sahipleriyle paylaşılmak üzere Milli Görüş organizasyonumuz olan İMG derneğine yaptık. Kurbanlarımızın ve yardımlarımızın ihtiyaç sahiplerine ulaşması noktasında vesile olduğu için İMG'ye teşekkürü bir borç biliyor, çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu, hem kendi hem de eşinin bu seneki kurban bağışını İMG'ye yaparak, derneğin faaliyetlerine verdiği desteği açıkladı.
 

Editör: Saadet Gündem