Genel Sekreterimiz Mesut Doğan, “Saadet Sahada” Çalışması kapsamında Kayseri’de, esnaf, vatandaşlar ve STK temsilcileri ile bir araya gelerek seçim çalışmalarımızı anlattı.

Grup Başkanvekilimiz Kaya: "İktidar, 'Protestolar Bile Benim Kontrolümde Olmalı' Anlayışını Ortaya Koyuyor!" Grup Başkanvekilimiz Kaya: "İktidar, 'Protestolar Bile Benim Kontrolümde Olmalı' Anlayışını Ortaya Koyuyor!"

Kayseri Programı kapsamında ilk olarak basın mensuplarıyla bir araya gelen ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunup soruları cevaplandıran Doğan, 2022 yılının çok zorlu geçtiğini belirterek, 2023'ün ülke ve millet için hayırlı, bereketli ve sağlıklı olmasını diledi.

Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ve birlik ve odalarını ziyaret eden, KHK Platformu temsilcileri ile bir araya gelen Doğan, Saadet Partisi’nin gelecek vizyonu hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Kapı kapı dolaşarak esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Doğan, yaşanan ekonomik sıkıntıların Saadet Partisi iktidarında çözüme kavuşturulacağını söyledi.

Doğan, Kayseri’de Develi İlçe Başkanlığımızın kongresine de katılarak partililere hitap etti.
 


 

4-83-122-121-18

Editör: Saadet Gündem