Antalya Milletvekilimiz Kılıç: "Memur ve Emekliye Düşük Zam Yapmak İçin Ürünlere Yapılacak Zamlar Temmuz'a Ertelendi!" Antalya Milletvekilimiz Kılıç: "Memur ve Emekliye Düşük Zam Yapmak İçin Ürünlere Yapılacak Zamlar Temmuz'a Ertelendi!"

Genel İdare Kurulu (GİK) Üyelerimiz Fikret Güzeller, İbrahim Yıldız ve Gökhan Gerçek, Saadet Sahada çalışması kapsamında Edirne’de esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen GİK Üyelerimiz, partimizin çözüm önerilerini ve seçim çalışmalarımızı anlatarak yeni dönem için oy istedi.

Ülke genelinde ekonomiden eğitime, sağlıktan adalete kadar her türlü problemin çözümünün Saadet iktidarından geçtiğine dikkati çeken GİK üyelerimiz, “Türkiye’nin geleceği Saadet Partisi iktidarındadır. Saha çalışmalarımız ülkenin dört bir tarafında devam ediyor. Tüm teşkilat üyelerimizle birlikte kapı kapı dolaşarak vatandaşlarla bir araya geliyor onları dinliyor ve sorunlarına çözüm önerilerimizi sunuyoruz. Çok şükür halkımızın da partimize karşı büyük bir teveccühü olduğunu görüyoruz. İnşallah 2023 seçimleri yeni bir dönemin başlangıcı olacak. Biz sahada bunu görebiliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Editör: Saadet Gündem