Genel İdare Kurulu Üyelerimiz Mehmet Karaman, Samet Sami Temel, Mehmet Fethi Öztürk, Adil Barsbay ve Cüneyt Yanmaz ile Yüksek Disiplin Kurulu Üyemiz Ahmet Bölükbaşı, “Saadet Sahada” çalışması kapsamında Çorum merkez ve ilçelerinde esnaf ziyareti gerçekleştirip vatandaşlar ve STK temsilcileri ile bir araya geldi.

Ziyaretlerde; 2023 seçimlerinin önemine değinen GİK ve YDK üyelerimiz, vatandaşlardan sandığa kararlı bir şekilde gitmelerini istedi.
Kapı kapı dolaşarak partimizin çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunan üyelerimiz, ülke genelinde ekonomiden adalete, eğitimden sağlığa, dış politikadan iç siyasete kadar yaşanan problemlerin çözümünün Saadet Partisi olduğunu anlattı.

Saadet Partisi'nin güçlü kadrolarıyla seçime ve iktidara hazır olduğu vurgusunu yapan parti üyelerimiz, Çorumluların oylarına talip olduklarını belirtti.
Saadet Partisi iktidarıyla Türkiye’nin yeniden şahlanışa geçeceğini, özellikle üretim ve istihdama yönelik çok önemli projelerin hayata geçirileceğini dile getiren GİK ve YDK üyelerimiz, çözümün Saadet Partisi’nde olduğunu ifade etti.

Saadet Partisi'nden "Gemilerde İhanet" Videosu Saadet Partisi'nden "Gemilerde İhanet" Videosu

4-63-82-71-11agd

Editör: Musa özyürek