Grup Başkanvekilimiz ve İstanbul Milletvekilimiz Bülent Kaya, STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız tarafından yürütülen “Millet-Vekili Buluşması” programı kapsamında Elazığ’da STK temsilciler ve basın mensupları ile bir araya gelerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Program kapsamında Elazığ’da çeşitli ziyaret gerçekleştirdiklerini ve yaşanan sorunları yerinde görme imkanı bulduklarını belirten Kaya, şunları söyledi:

Elazığ’ın sorunlarını STK’lardan ve İş Dünyasından dinleyerek, buna göre politikalar üretmeye çalışacaklarını ifade ederek: “Elazığ’ın özelinde sorunlar var onları da hem başkanımızdan not alıyoruz Ankara’da gündeme getirebilmek için yani Elazığ’ın sorunlarını biz ancak bir muhalefet görevi olarak bir kamuoyu oluşturup sorunlarının sözcüsü olabiliriz. Başkanımız sürekli bizi Elazığ ile ilgili bilgilendiriyor. Elazığ’ın sorunları ve çözüm yollarıyla ilgili sizleri dinlemekten büyük bir keyif alacağımı ifade etmek isterim. Biz bu ittifaklar sisteminin partilere zarar verdiğini, partileri kendi politikalarıyla seçmenin karşısına çıkmaktan mahrum ettiğini düşündüğümüz için karşıyız. Bunu söyleyince neden ittifak içerisinde olduğumuz soruluyor şundan dolayı; bu karşı olduğumuz sistemi ortadan kaldırmak için birlikte hareket eden kişilerle mücadele edip bu sistemi değiştirmenin yolu bundan kurtulmaya inanan siyasi görüşlerin bir araya gelerek mücadele etmesinden geliyor.”

Vatandaşlarımızı 17 Bin TL Asgari Ücret, 12 Bin 500 TL Emekli Maaşına Mahkum Etmek Vicdansızlıktır Vatandaşlarımızı 17 Bin TL Asgari Ücret, 12 Bin 500 TL Emekli Maaşına Mahkum Etmek Vicdansızlıktır

Elazığ İl Başkanımız Abdullah Akın da Millet-Vekili Buluşması programı kapsamında Elazığ’ın sorunlarının Mecliste Saadet Partisi Grubunda gündeme getirileceğini ifade etti.

bülent kaya  (3)bülent kaya  (4)bülent kaya  (2)bülent kaya  (1)

Editör: Saadet Gündem