Grup Başkanvekilimiz Kaya: "TBMM, Gazze İçin Topyekun Harekete Geçmelidir" Grup Başkanvekilimiz Kaya: "TBMM, Gazze İçin Topyekun Harekete Geçmelidir"

STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız tarafından başlatılan “Saadet Sahada” çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Fatih Aydın, 2023 yılı seçim stratejisi kapsamında hayata geçirilen Saadet Sahada çalışması kapsamında bu zamana kadar 18 ilde çalışma gerçekleştirildiğini, bu hafta boyunca da Tekirdağ, Balıkesir, Zonguldak, Denizli ve Mersin'de çalışmaların yürütüleceğini söyledi.

Genel Başkan Yardımcıları, Genel İdare ve Yüksek Disiplin Kurulu üyelerinin teşkilat mensuplarıyla sahaya indiklerini ülke genelinde sokak sokak, gezerek vatandaşlarla bir araya geldiklerini ifade eden Aydın, “Esnafımızla, ev hanımlarımızla, gençlerimizle, muhtarlarımızla, cami cemaatlerimizle, sivil toplum kurulu temsilcilerimizle kısacası halkın her kesimiyle bir araya geliyoruz. Ellerini sıkıyor, yüreklerine dokunuyor, Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nun selamlarını iletiyoruz. Partimizi, gelecek vizyonumuzu anlatıyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu durumu ve çözüm önerileri göstermeye çalışıyoruz. Samimi yaklaşımımızla vatandaşımızın da taktirini kazanıyoruz. Onlarla buluşup dertlerini dinliyor, sorunlarına çözümler sunuyor onları dinliyoruz. İnsanlar sürekli siyasilerin konuşmasından usanmış. Konuştuklarının dinlenilmesini istiyorlar. Bizde Saadet Sahada çalışmasıyla bunu gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

Saadet Sahada çalışmasının Saadet Partisi’nin iktidar yürüyüşünün en önemli adımlarından birisi olduğunu ifade eden Aydın, şöyle devam etti:

“Biz inanıyoruz ki halkımıza kendimizi ve projelerimizi doğru bir şekilde anlatabilirsek, onların kalbinde yer edinebilirsek iktidar olabiliriz. Yaptığımız çalışmayla da bunu başardığımızı düşünüyoruz. Seçim sürecine kadar ülke genelinde kapısını çalmadığımız hane bırakmamayı hedefliyoruz. Arkadaşlarımızla birlikte her gün mesafelere ve olumsuz hava şartlarına aldırış etmeksizin saha çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnanıyoruz ve kararlıyız. İnşallah milletin iktidarında Saadet var. Bu seçimlerde bunu başaracağız.”

Editör: Saadet Gündem