Saadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, seçim çalışmaları kapsamında halkla buluşmalarına devam ediyor.

Defne ilçesine bağlı Çardaklı, Gümüşgöze ve Değirmenyolu mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Çalışkan, Defne Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret ederek vatandaşların görüşlerini dinledi.

Halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Çalışkan, "31 Mart Seçimleri Hatay için bir milat olacaktır. Hatay'ı Milli Görüş Belediyeciliği ile tanıştırmak için yola çıktık ve efsanevi hizmetler gerçekleştirmek istiyoruz. Hatay'ımızın toparlanmasının tek yolu Milli Görüş Belediyeciliği ile yönetilmesidir." dedi.

Görüşmelerinde, sosyal yardım ve destek programlarını genişleterek toplumun geniş kesimlerine ulaşmayı hedeflediklerini vurgulayan Çalışkan, daha güçlü bir toplum için çeşitli programlar geliştirdiklerini ifade etti.

Ayrıca Narlıca mahallesindeki pazar esnafını ziyaret eden Çalışkan, esnafa helal ve bol kazançlar dileyerek ekonomik sıkıntılarının farkında olduklarını belirtti. Narlıca'ya geniş ve modern bir pazar yeri tahsis edeceklerini vurgulayan Çalışkan, çözüm odaklı projelerle esnafın ve halkın yaşadığı zorlukları aşacaklarını ifade etti.

KONTEYNER KENTLER SÜREKLİ YAŞAM ALANI OLAMAZ

Grup Başkanvekilimiz Kaya, Tekirdağ'da Kardeşlik Buluşması'na Katıldı Grup Başkanvekilimiz Kaya, Tekirdağ'da Kardeşlik Buluşması'na Katıldı

Öte yandan, Antakya ilçesindeki Koç konteyner kentte de incelemelerde bulunan Çalışkan, konteyner kentlerin sürekli yaşam alanı olamayacağını belirterek, daha iyi bir yaşam standardının hak edildiğini vurguladı. Antakya için daha iyi hizmetler sunacaklarını ifade eden Çalışkan, vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm odaklı çalışmalar yapacaklarını belirtti.

Çalışkan, "31 Mart Seçimleri Hatay için bir Milat olacaktır, Hatay’ımızı Milli Görüş Belediyeciliği ile tanıştırmak için yola çıktık ve efsane hizmetler gerçekleştirmek istiyoruz. Hatay’ımızın toparlanmasının tek yolu Milli Görüş Belediyeciliği ile yönetilmesidir." dedi.

Editör: Saadet Gündem