Genel Başkan Yardımcımız Hasan Bitmez, partimizin Rize İl Başkanlığı Ocak Ayı İl Divan Toplantısı’na katıldı.

Grup Başkanvekilimiz Kaya; Maden Faciası Bağıra Bağıra Geldi Grup Başkanvekilimiz Kaya; Maden Faciası Bağıra Bağıra Geldi

Toplantıda konuşan Bitmez, seçimlere 4 aydan kısa bir zaman dilimi kaldığını belirterek Saadet Partisi olarak, bu zaman dilimini oldukça verimli kullanarak her sahada etkin bir şekilde çalışacaklarını söyledi.

Teşkilat mensuplarıyla birlikte Türkiye’nin dört bir tarafında sokak sokak, dükkan dükkan, ev ev ziyaretler gerçekleştirdiklerini ifade eden Bitmez, şunları kaydetti:

“Birileri Ankara’da, masa başında algı üretmeye, siyasi mühendisliklerle meşgul olmaya devam etsin. Biz sahadayız, biz çarşı-pazardayız, biz insanımızla bir aradayız. Birileri insanımızın gerçek gündemleri konuşulmasın diye her gün bir başka suni gündemi piyasaya sürsün. Biz çarşı-pazardan, evlerden, dükkanlardan yükselen sesleri gayet yakından duyuyoruz, insanımızın halini görüyor, gerçek gündemlerini biliyoruz. Birileri rakamlarla oynamaya devam etsin, TÜİK marifetiyle güllük-gülistanlık bir tablo çizmeye çalışsın. Ancak biz ay sonunu getiremeyen, alışveriş poşetlerini, sepetlerini dolduramayan yüz binlerce ailenin durumunu gayet iyi biliyoruz. Birileri ne yaparsa yapsın, hangi tuzakları kurarsa kursun; Saadet Partisi olarak biz, milletimizle birlikte kurulan bu tuzakları bozmaya kararlıyız! Değişimin ve yeni bir başlangıcın şafağındayız. Sayılı günler kaldı. Gittiğimiz her yerde hem buna olan ihtiyaç ve özlemi hem de insanımızın bu yöndeki kararlı iradesini çok net görüyoruz. Değişimin ayak sesleri Diyarbakır’dan da, İzmir’den de, İstanbul’dan da yükseliyor. Değişimin işaretleri Rize’de de, Hatay’da da, Yozgat’ta da görülüyor. Her yerden değişimin ayak sesleri yükseliyor, değişime olan ihtiyaç Bursa’da da, Konya’da da, Van’da da hissediliyor. Ve tüm bunlar her geçen gün Ankara’dan çok daha net görülüyor, duyuluyor.”
Divan toplantısına Saadet Partisi GİK Üyesi Hasan Uzun, Rize İl Başkanı Av. Muhammet Kaçar, İlçe Başkanları, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Üyeleri de katıldı.

s9s8 (1)s7 (1)s6 (1)s5 (1)s4 (1)s3 (1)s2 (1)s1 (1)

Editör: Musa özyürek