Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Fatih Aydın, Afyonkarahisar'ın Bayat ilçesindeki bayramlaşma programına katıldı.

Fatih Aydın kendisini yoğun bir kalabalığın karşıladığı Bayat ilçesinde teşkilat mensupları ve vatandaşlarımız ile bayramlaştı.

Bayramlaşmada konuşan Aydın, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek seçime az bir zaman kaldığına dikkat çekerek, şunları söyledi: “Bugün bir seçime gidiyoruz, belki de siyasi tarihimizin en büyük seçimlerinden bir tanesi. 20 yıldır iktidarda olan, 3 dönemden fazla kimse cumhurbaşkanı olmamalı diyen bir insan, bugün 5’inci dönemine soyunuyor.”

Mayıs ayında gerçekleştirilecek seçimlere dikkat çeken Fatih Aydın, seçimlerin ardından kutlanacak Kurban Bayramı’nı işaret ederek, “İnşallah önümüzdeki Kurban Bayramı’nda Saadet Partimizin iktidarın en önemli ortağı olduğu, Sayın Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nun da Cumhurbaşkanı Yardımcısı olduğu bir bayramı yaşayacağız. İnsanımız bunalmış durumda, bu kadar güzel bir ülkemiz varken bizlerin sadece faturaları düşünüyor olmamamız gerekiyor. 15 Mayıs gününden itibaren hem sorunlarımızın çözülmeye başladığı hem de insanlarımızın rahat bir nefes aldığı dönemi birlikte başlatacağız inşallah” ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Heyeti İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin Cenaze Törenine Katıldı Saadet Partisi Heyeti İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin Cenaze Törenine Katıldı

FOTO 2-2FOTO 1-2FOTO 3-2FOTO 4-2

Editör: Saadet Gündem