Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, İsrail’in Filistinli kardeşlerimize yönelik gerçekleştirdiği saldırılara tepki gösterdi.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu, Sinan Ateş'in Eşi Ayşe Ateş ile Görüştü Genel Başkanımız Karamollaoğlu, Sinan Ateş'in Eşi Ayşe Ateş ile Görüştü

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Genel Başkanımız Karamollaoğlu, “İsrail alçak saldırılarından, dünya kamuoyu da sessizce izlemekten vazgeçmiyor! Bu suskunluktan güç alan terör devleti İsrail, dün geceden beri yine Cenin'de masum Filistinli kardeşlerimizi katlediyor! Dünyadan zaten çıt çıkmıyor, ancak maalesef ülkemizde ve İslam ülkelerinde iktidarda bulunanlar da yine suspus! Bir kez daha çağrıda bulunuyoruz; İsrail'in zulmüne daha fazla ortak olmamak adına yetkililer derhal harekete geçerek, sorumluluklarını yerine getirmelidirler. Saldırılarda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve Filistin halkına sabır ve başsağlığı, yaralı kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Editör: Saadet Gündem