Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, tüm İstanbulluları, Gazze'ye işgale ve ticarete dur demek için gerçekleştirilecek programa davet etti.

Grup Başkanvekilimiz Kaya, Tekirdağ'da Kardeşlik Buluşması'na Katıldı Grup Başkanvekilimiz Kaya, Tekirdağ'da Kardeşlik Buluşması'na Katıldı

Sosyal medya hesabından "Bu Ramazan Gazze İçin Birlik Vakti" başlıklı videolu paylaşım yapan Yazıcı, İstanbullulara çağrıda bulundu.

"Gazze'deki kadınlar için, Gazze'deki çocuklar için, Gazze'deki babalar için tüm İstanbulluları birlik olmaya davet ediyoruz" diyen Yazıcı şunları söyledi:

"Yarın saat 17.30'da Beyazıt Meydanı'nda 'İstanbul'dan Gazze'ye İşgale ve Ticarete Dur De!' diyeceğimiz programımıza tüm İstanbulluları bekliyoruz. Biz, İsrail'in zulmünün normalleşmesine de bu zulme rağmen Türkiye'den İsrail'e giden gemilere de ticarete de dur demek istiyoruz. Bu Ramazan buruk bir Ramazan. Gazze'de kardeşlerimiz bin bir sıkıntı çekerken normalleştirilmeye çalışılan bu zulme yeniden hep beraber gür bir ses vermek istiyoruz. Gelin yarın isyanımızı birlikte yapalım. Gelin Gazze'ye güç verelim, ses verelim. Tüm İstanbulluları yarın 17.30'da Beyazıt Meydanı'nda buluşmaya davet ediyorum. Seccadeni, iftarlığını al da gel İstanbul."

Editör: Saadet Gündem