Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığı seçimlerde milletvekili aday adayı olmak için başvuran isimler için tanıtım programı düzenledi.
Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Halil Kayın programda yaptığı konuşmada, "İnşallah bu Ramazan’ın ardından çifte bayram yapacağız. Birincisi: Nefsimizi kötülüklerden arındırıp Ramazan Bayramı’nı yaşayacağız. İkincisi: Siyaseti kötülerden arındırıp ‘Millet Bayramı’ yaşayacağız. Bereketin, huzurun ve adaletin hasretini yaşıyoruz! Ağız tadıyla gülümsemeyi çok özledik. Gülümseyen yüzleri tekrar görmek için; 14 Mayısta sandığa gideceğiz, seçime gideceğiz, değişime gideceğiz! Gönülleri kazanarak, kaygıları gidererek, korkuları aşarak, küskünleri barıştırarak, sofralara bereketi getireceğimiz, bu seçimin ilk adımı olarak bugün buradayız, bu salondayız. Bu salonda demokrasi krallarına kulluk etmeye değil; aziz milletimize hizmet etmeye talip, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde irade özgürlüğünü inşa etmeye talip, dürüst, çalışkan ve cesur vekiller olmaya talip aday adaylarımız var. Bir haftadır yoğun ve heyecanlı bir başvuru dönemi yaşadık İstedik ki bu heyecanı halkımızla da paylaşalım. Enerjimizi, sinerjimizi, coşkumuzu paylaşalım ki; paylaştıkça artsın.” ifadelerine yer verdi.
Programda aday adayları adına Murat Uzar, kadın aday adayları adına Zehra Gürses, genç aday adayları adına ise Muhammet Zeki Genç konuştu.

Antalya Milletvekilimiz Kılıç: "Memur ve Emekliye Düşük Zam Yapmak İçin Ürünlere Yapılacak Zamlar Temmuz'a Ertelendi!" Antalya Milletvekilimiz Kılıç: "Memur ve Emekliye Düşük Zam Yapmak İçin Ürünlere Yapılacak Zamlar Temmuz'a Ertelendi!"

image1 (1)image2 (1)image3 (1)image5image4 (1)image6image7image8

Editör: Saadet Gündem