Türkiye’deki büyükşehirlerin neredeyse tamamının en büyük problemlerinin başında trafik yoğunluğu geliyor. İnsanlar zamanlarının büyük bir kısmını trafikte geçirmek zorunda kalırken, artık bu keşmekeşliğin de son bulmasını bekliyor.

Seçimlere sayılı günler kala çalışmalarını hızlandıran Saadet Partisi Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Karaduman, Konya’nın diğer problemlerinde olduğu gibi trafik ve ulaşım sorununun da yine Saadet’le çözülebileceğini söyledi.

Antalya’dan Gazze’ye İşgale ve Ticarete Dur De! Programı Gerçekleştirildi Antalya’dan Gazze’ye İşgale ve Ticarete Dur De! Programı Gerçekleştirildi

Önceki dönem Saadet Partisi Konya Milletvekilliği görevini de üstlendiğini hatırlatan Karaduman, Konya’da girmedik cadde sokak bırakmadıklarını ve şehrin tüm sorunlarını yakinen bildiklerini ifade etti.

Mevcut belediye başkanlarıyla kronikleşmiş problemlerin çözülemeyeceğine dikkat çeken Karaduman, “Trafik ve ulaşım başta olmak üzere şehrimizin problemlerini Saadet Partisi yönetime geldiğinde birlikte çözeceğiz. Göreve talibiz” dedi.

Karaduman’ın Konya’daki trafik problemini anlatan ve sonunda sorunun ortadan kalkıp baharın geleceğini müjdeleyen video beğeni topladı.

Editör: Saadet Gündem