Karaman’da İlknur Erkabaktepe isimli küçük kız, kumbarasında biriktirdiği harçlıklarını Genel Merkeze ulaştırılmak üzere Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Kaya’ya teslim etti.

Teşkilat mensuplarımızla bir araya gelen ve Partimizin seçim sürecindeki çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunan Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Kaya, bağışın sürpriz olduğunu ve kendisini duygulandırdığını söyledi.

Böylesine kıymetli bir bağışı kumbarayla birlikte Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’na ulaştıracağını ifade eden Kaya, “Bizim böylesi evlatlarımız olduğu sürece Allah’ın izniyle ülkemizin ve partimizin sırtı yere gelmeyecektir. Geldiğimiz noktada ekonomi, adalet, dış politika gibi bir çok alanda çok ciddi problemlerimiz olsa da bunları inşallah iktidara geldiğimizde çözeceğiz. 7’den 70’e tüm halkımızın desteğini arkamızda hissediyoruz. İnşallah Saadet Partisi bu ülkeye umut olacak” şeklinde konuştu.

Grup Başkanvekilimiz Kaya: "AK Parti, Van Büyükşehir Belediyesi'ni Kumpas İle Almaya Çalışıyor" Grup Başkanvekilimiz Kaya: "AK Parti, Van Büyükşehir Belediyesi'ni Kumpas İle Almaya Çalışıyor"

Saadet Partisi olarak seçim sürecine çok iyi hazırlandıklarını ve her mecrada partimizin çalışmalarını, vizyonunu, geleceğe yönelik plan ve projelerini anlatmaya gayret ettiklerini ifade eden Kaya, “Gerekirse gecemizi gündüzümüze katacağız ve projelerimizi en iyi şekilde anlatacağız. Önümüzdeki seçimler Türkiye adına, partimiz adına çok önemli. Siz değerli teşkilat üyelerimizin de konunun ciddiyetinin farkında olduğunuzu düşünüyorum. Çalışmalarınıza bu doğrultuda hız vermeniz önem arz ediyor. Kaybedecek zamanımız yok” ifadelerine yer verdi.

Editör: Musa özyürek