Millet İttifakı Afyonkarahisar İl Başkanları depremden etkilenen vatandaşları ziyaret ve bölgeye gönderilen yardımları koordine etmek için deprem bölgesine gitti.

Antalya’dan Gazze’ye İşgale ve Ticarete Dur De! Programı Gerçekleştirildi Antalya’dan Gazze’ye İşgale ve Ticarete Dur De! Programı Gerçekleştirildi

İYİ Parti İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu’nun deprem bölgesinden henüz Afyonkarahisar’a dönmesi sebebiyle katılamadığı ziyaretlerde Saadet Partisi İl Başkanı Beytullah Karataş, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Yusuf Onur Seçme, Deva Partisi İl Başkanı Kadir Daylık, Demokrat Parti İl Başkanı Hikmet Bülbül ve Gelecek Partisi İl Başkanı Niyazi Ertaş deprem bölgesinde incelemelerde bulundu.
İlk olarak Kahramanmaraş’a giden İl Başkanları, Saadet Partisi’nin Kahramanmaraş Afet Lojistik Merkezi’ni ziyaret ederek Saadet Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Zor’dan çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

Bölgede ciddi anlamda çadır, soba ve kışlık giyecek ihtiyacı olduğunu ifade eden Ahmet Zor Afyonkarahisar İl Başkanlarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek bölgeye yaptıkları ziyaretin acıların paylaşılması anlamında çok önemli olduğunu vurguladı.

RESİM 1RESİM 2RESİM 3RESİM 4

Editör: Musa özyürek