Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Lideri Kılıçdaroğlu, İBB Başkanı İmamoğlu ve ABB Başkanı Yavaş, sosyal medya hesaplarından ortak klip yayımladı, bu videonun ardından Millet İttifakı liderleri de Kemal Kılıçdaroğlu ile videolarını yayımladı.

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın yer aldığı kısa reklam videosu yayımladı.

Kılıçdaroğlu, vatandaşların sandığa gitmeleri için "Haydi birlikte sandığa" çağrısı yaptı. İmamoğlu ve Yavaş ise "Haydi" diyerek destek verdi.

Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı'nın diğer liderleri İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile de ayrı ayrı bir araya geldiği videolarda seçmeni sandığa davet etti. Liderler reklam videosunu sosyal medyadan paylaştı. Videolarda; bereket, umut, yenilik, mutluluk ve birliktelik mesajları vurgulandı.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu: “İsrail, Ateşi Bölgeye Yaymayı Hedefliyor” Genel Başkanımız Karamollaoğlu: “İsrail, Ateşi Bölgeye Yaymayı Hedefliyor”

Editör: Musa özyürek