Parti Sözcümüz Birol Aydın, Kocaeli Gölcük İlçe Teşkilatımızın Ocak ayı Divan Toplantısı’na katıldı.

Geniş bir katılımla gerçekleştirilen toplantıda konuşan Aydın, Türkiye’nin ekonomiden adalete, eğitimden sağlığa her alanda büyük sıkıntılar içerisinde olduğunu söyledi.

Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayımız Karataş: "Afyonkarahisar 5 Yıl Daha Kaybetmesin" Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayımız Karataş: "Afyonkarahisar 5 Yıl Daha Kaybetmesin"

Türkiye’nin bir çıkmaz içerisinde olduğuna dikkati çeken Aydın, “Milletimizin artık iktidara tasdikname verme zamanı geldi. Karneleri kötü. Fakat bahaneler uydurup bunu gizlemeye çalışıyorlar. 2 kere 2 kaç eder sorusuna alırsam 3, satarsam 5 eder cevabını vermeyi kendilerine karakter edinmişler. Bu iktidara tasdikname verilme zamanı geldi. Sürekli olarak gelecek dönem sözü veriyorlar fakat bir türlü sözlerini tutamıyorlar. Bizim artık bu iktidarla kaybedecek zamanımız yok. Başta Irak meselesi, dış politikadaki yanlışlar, Suriye meselesi, göçmen sorunu, ekonomide geldiğimiz durum nedeniyle ağır bedeller ödeyeceğimizi söylemiştik. Sonuç ortada, biz her konuda haklı çıktık fakat haklılığımıza üzülüyoruz. Bu durum bizi derinden yaralıyor” şeklinde konuştu.

birol4birol3birol2birol1

Editör: Musa özyürek