Partimiz Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan, Kocaeli’de Karamürsel İlçe Teşkilatımız tarafından düzenlenen “Milletin İktidarına Doğru” konulu konferansa katıldı.

Yoğun bir katılımın sağlandığı konferansta konuşan Doğan, seçimlere sayılı günlerin kaldığını ve Saadet Partisi olarak çalışmalara hız verdiklerini belirtti.

Hem masa başında hem de sahada aktif bir şekilde çalışmaları yürüttüklerini dile getiren Doğan, “Saadet Partisi kadroları olarak, ruhen ve fiziken seçimlere de iktidara da hazırız. Özellikle Türkiye’nin dört bir tarafında başlattığımız ‘Saadet Sahada’ çalışmasıyla kapı kapı, sokak sokak dolaşıp hem vatandaşlarımızın nabzını ölçüyoruz hem de çalışmalarımızı anlatıyoruz. İnşallah çalmadığımız kapı kalmayacak. Bu çalışmamızda da gördük ki milletin iktidarında ‘Saadet’ var” şeklinde konuştu.

Saadet Partisi teşkilatının tüm kademelerinin her anlamda özverili çalışmalar yürüttüğünü ifade eden Doğan, genel merkez koordinesinde il ve ilçe başkanlıklarının, kadın ve gençlik kollarının yoğun bir şekilde çalıştığını bu gayretin meyvesini de seçimlerde alacaklarına inandıklarını söyledi.

Türkiye’de ekonomi, adalet, eğitim, tarım, sağlık, dış politika başta olmak üzere birçok alanda yaşanılan tıkanıkları Saadet Partisi’nin güçlü kadrolarıyla çözeceğini belirten Doğan, “Omuzlarımızdaki sorumluluğun bilinciyle hareket ediyoruz. Çalışmalarımız bu ciddiyet doğrultusunda devam ediyor.” dedi.

Erbakan Hocamız İsrail ile Anlaşmalar Yaptı mı? İstanbul Milletvekilimiz Mustafa Kaya Açıkladı! Erbakan Hocamız İsrail ile Anlaşmalar Yaptı mı? İstanbul Milletvekilimiz Mustafa Kaya Açıkladı!

Programa Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Av. Zafer Mutlu, Millet İttifakı Karamürsel ilçe başkanları ve davetliler katıldı.

image3-1image4image0image2

Editör: Musa özyürek