Millet İttifakı Kayseri milletvekili adayları seçim çalışmaları kapsamında Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği Kayseri Şubesi'ni ziyaret ederek Dernek Başkanı Ali Yavuz ile görüştü.
Kayseri 2. sıra milletvekili adayı Mahmut Arıkan, “Vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını hiçe sayan şehitlerimizin geride bıraktıkları aileleri ve en değerli uzuvlarını yine bu vatanın birlik ve beraberliği için veren gazilerimiz bu milletin en kıymetli emanetleridir. Bizler siyasiler olarak sizlere hizmet için varız. İnşallah sizlerin destekleriyle meclise gittiğimiz zaman da şehit ailelerimiz ve gazilerimizin en gür sesi olacağız” diye konuştu.
Arıkan, meclisteki kapılarının her zaman şehit aileleri ve gazilere açık olacağını vurguladı.
Aıkan, “Bu vesileyle vatanımızı bize yurt yapan, tarihimize yön veren topraklarımızı korumak uğruna şehadeti göze alan tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Ankara Milletvekilimiz Mesut Doğan, TBMM İliç Araştırma Komisyonu ile Çöpler Maden Ocağı’nda İncelemelerde Bulundu Ankara Milletvekilimiz Mesut Doğan, TBMM İliç Araştırma Komisyonu ile Çöpler Maden Ocağı’nda İncelemelerde Bulundu

WhatsApp Image 2023-04-19 at 16.32.22WhatsApp Image 2023-04-19 at 16.32.24WhatsApp Image 2023-04-19 at 16.32.24 (1)

Editör: Saadet Gündem