Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu, meclisteki yemin töreninin ardından milletvekillerimizle bir araya geldi.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu: “İsrail, Ateşi Bölgeye Yaymayı Hedefliyor” Genel Başkanımız Karamollaoğlu: “İsrail, Ateşi Bölgeye Yaymayı Hedefliyor”

28. Milletvekilliği seçimlerinde bölgelerinden seçilen 10 milletvekilimiz TBMM’de düzenlenen törende yemin ederek göreve başladı.

Milletvekillerimizi tebrik eden Genel Başkanımız Karamollaoğlu, “Uzun bir aranın ardından, yeni dönemde TBMM’de sorumluluk üstlendik. Partimizi ve Milli Görüşü temsil edecek milletvekili arkadaşlarımıza bu ulvi görevlerinde üstün başarılar diliyorum. İnanıyorum ki milletvekillerimiz, ahlak ve adalet üzerine inşa edilmiş bir geleceğin en önemli mimarlarından olacaktır. Şeyh Edebali’nin şu sözlerini, her daim kendilerine rehber edinmelerini istiyorum; Ey oğul, sabretmesini bil, vaktinden önce çiçek açmaz. Şunu da unutma; insanı yaşat ki devlet yaşasın. Ey oğul, işin ağır, işin çetin, gücün kula bağlı. Allah yardımcın olsun. Tüm il ve ilçe teşkilatlarımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımıza sesleniyorum; ‘Yaşanabilir bir Türkiye’, ‘Yeniden büyük Türkiye’, ‘Yeni bir Dünya’ için; Buyurun, Başlıyoruz!” ifadelerine yer verdi.

vekiller

Editör: Musa özyürek