Saadet Partisi, sosyal medya platformu Twitter resmi hesabından 54. Hükümet Başbakanı ve Milli Görüş Lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan ile Bülent Ecevit’in 1974’teki koalisyonunu hatırlatan “Onlar başardı, yine başaracağız!” başlığıyla video paylaştı.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan liderliğindeki MSP ile Bülent Ecevit liderliğindeki CHP arasında 1974 yılında gerçekleşen koalisyonun hatırlatıldığı videoda, Erbakan’ın koalisyon hakkında söylediği “Halkımıza, milletimize çok hayırlı kısmetler yaptık” sözlerine yer verildi.

Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nun “Yeni bir geleceği inşa etmeye hazır mısınız?” ifadeleri ve CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Ahlakın ve adaletin iktidarını hep birlikte kuracağız” sözleri de videoda yer aldı.

Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Seçim Sonuçları Ülkemize ve Milletimize Hayırlı Olsun" Genel Başkanımız Karamollaoğlu: "Seçim Sonuçları Ülkemize ve Milletimize Hayırlı Olsun"

Videoyu Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu kendi hesabından “Milli Görüş; millet için birliktelik kurar, hayırlı hizmetler yapar. Onlar başardı, yine başaracağız!” notuyla paylaşırken Millet İttifaki Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu kendi sosyal medya hesabından; “Başaracağız, Türkiye için birlikte çok güzel işler yapacağız” notuyla paylaştı.

Editör: Musa özyürek