Saadet Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Muhammet Yıldız, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Yazıcı'dan Ekrem İmamoğlu'na Hamas Tepkisi Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Yazıcı'dan Ekrem İmamoğlu'na Hamas Tepkisi

“Rize’yi yapboz anlayışından kurtarıp altyapı meselesini kökten çözeceğiz” diyen Yıldız, şunları kaydetti:

“Altyapı ve şehircilik sorunlarına karşı yenilikçi ve sürdü­rülebilir çözümler sunacağız. Trafik yönetiminden, yeşil alanların korunmasına; toplu taşıma sistemlerinin iyileş­tirilmesinden, sürdürülebilir altyapı yatırımlarına kadar geniş bir yelpazede projeler geliştireceğiz. Eski ve yetersiz altyapıyı modernize ederek, çevre dostu ulaşım seçenek­lerini artıracağız. Rize’yi daha yaşanabilir, sağlıklı ve verimli hale getireceğiz. Rize’mizle birlikte nefes alıp onunla vereceğiz. Bu sayede, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmayı ve mutlu bir Rize inşa etmeyi hedefliyoruz.”

İmar rantını belediyelerin gizli gündemi olmaktan çıkara­caklarını dile getiren Yıldız, şöyle devam etti:

“Emanet kutsaldır, emanete hıyanet edilemez. Halka hizmet etmek, Hakka hizmet ile eşdeğerdir. Ecdat nasihatince insanı yaşatacağız ki devlet yaşasın. Her türlü haksız kazancın karşısındayız. İmar planların­da yapılı çevrenin oluşumunda temel şehircilik ilkeleri arasında yer alan güneşten faydalanma kuralını tesis ede­ceğiz. İmar planlarında her türlü değişikliği yakın çevre yapılaşma özelliklerini dikkate alarak gerçekleştireceğiz. İmar planlarında mevcut yapılaşma içinde görünümü bo­zan yapılara izin vermeyeceğiz. Vatandaşlarımızın hayır dediğine evet demeyeceğiz.”

S3-4S5-2S7-2S10-1S1-6S2-3S8-2S11-1S4-3S6-2S9-2

Editör: Saadet Gündem