Saadet Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Muhammet Yıldız, Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Yeniköy Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Grup Başkanvekilimiz Kaya, Tekirdağ'da Kardeşlik Buluşması'na Katıldı Grup Başkanvekilimiz Kaya, Tekirdağ'da Kardeşlik Buluşması'na Katıldı

Sosyal medya belediyeciliği yerine halka hizmeti esas alan mütevazı bir du­ruş ama cüretkar bir hizmet anlayışıyla değişimi hayata geçireceğiz.” diyen Saadet Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Muhammet Yıldız, “Hizmetleri, sadece zamanın­da ve eksiksiz sunmakla kalmayacak, her ihtiya­ca özel ve mükemmel bir düzende hayata geçire­ceğiz. Her zaman sözden fazla eylem yapacağız.” dedi.

“İşi ehline vereceğiz. Ehilin işine karışmayacağız. Her şeyi biz biliriz demeyecek ilime, bilime, doğruya güveneceğiz. Liyakat en temel ilkemiz olacak. “Torpil yüzünden iş bu­lamadım” söylemi bizim dönemimizde tarih olacak. İşe alımlarda yetkinlik ve liyakat dışında hiçbir kriteri dikkate almayacağız. Bizdencilik yerine liyakati esas alacağız. Bütün projelerimizde profesörlerimizle, mühendislerimizle çalışacağız.” diyen Yıldız, “Kaynakları, vatandaşlarımızın refahı ve huzuru için akıl­lıca etkin bir şekilde kullanacağız. Aklımızı çıkarlarımıza kurban etmeyeceğiz. İhalelerde kayırmacı­lığa son vereceğiz. Lüks ve şatafat için yapılan her türlü harcamanın önüne geçecek, belediyenin imkânlarını tü­müyle doğrudan vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Bizim lüksümüz halkımızın refahı, saadeti olacak.” diye ekledi.

Editör: Saadet Gündem