Vatandaşlarımızı 17 Bin TL Asgari Ücret, 12 Bin 500 TL Emekli Maaşına Mahkum Etmek Vicdansızlıktır Vatandaşlarımızı 17 Bin TL Asgari Ücret, 12 Bin 500 TL Emekli Maaşına Mahkum Etmek Vicdansızlıktır

Saadet Partisi, yerel seçimlere sayılı günler kala adaylarına yönelik çalışmalarını hızlandırdı. Parti Genel Merkezi'nde kurulan Aday Destek Merkezi'nde adayların seçim sürecindeki faaliyetleri titizlikle takip edilirken, adaylara verilen eğitimler de hız kesmeden devam ediyor. Akademisyenlerin rehberliğindeki Aday Eğitimleri’nde, adayların vatandaşlarla etkili iletişim kurması ve yerel yönetimlerin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşması gibi konular ele alınıyor.

Adaylar 3 Temel Başlıkta Eğitiliyor.

Saadet Partisi'nin adaylarına verdiği eğitimler üç temel başlık altında gerçekleşiyor: “Siyasal İletişim Becerileri”, “Seçmen Davranışları ve Yerel Yönetimlerin Temel Sorunları” ve “Siyasal Söylem Stratejisi”. Bu eğitimlerin yanı sıra, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun da katılımıyla adaylara Milli Görüş Belediyeciliği'nin geçmişinden örnekler verilerek temel prensipler aktarılıyor.

Eğitimler 3 Mart’a Kadar Devam Edecek.

Eğitimler dört gündür devam ederken; şu ana kadar 19 ilin il, ilçe ve belde başkan adayları eğitimlere  katıldı. Toplamda 1.000 adayın eğitimlere katılması planlanırken, eğitimlerin 3 Mart tarihine kadar devam edeceği belirtiliyor. Saadet Partisi, yerel seçimlerde adaylarına sağladığı destek ve eğitimlerle seçim sürecinde etkin bir rol oynamayı hedefliyor.

Editör: Saadet Gündem