Ankara Milletvekilimiz Mesut Doğan, TBMM İliç Araştırma Komisyonu ile Çöpler Maden Ocağı’nda İncelemelerde Bulundu Ankara Milletvekilimiz Mesut Doğan, TBMM İliç Araştırma Komisyonu ile Çöpler Maden Ocağı’nda İncelemelerde Bulundu

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı Geleneksel İftar Buluşması gerçekleştirdi. İl Başkanlığının ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftara Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları Burcu Köksal, Fatih Aydın, Abidin Yağcı, Ali Arıkan, İbrahim Kadıoğlu ve Ali Halis Akar, Millet İttifakı İl Başkanları ve Yöneticileri, Saadet Partisi İl, İlçe, Kadın ve Gençlik Teşkilatları, MİLKO Kuruluşlarının İl Başkanları ve Yönetimlerinin yanı sıra Afyonkarahisar’da ikamet eden depremzede aileler katıldı.
Programın açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi İl başkanı Beytullah Karataş; “Bizler Millet İttifakı paydaşları olarak Ülkemizi dert edinen ortak paydalarımızın kıymetini bilen, ortak gelecek inşa etmek isteyenler olarak bir araya geldik ve bir umut oluşturduk” ifadelerine yer verdi.
Milletvekili Adayı Fatih Aydın da Ramazan ayının hem rahmeti hem bereketi hem de yeşerteceği kardeşlik ruhu ile acıları dindirmesine vesile olması temennisinde bulundu.
Afyon halkını kararlılıkla temsil ve Afyon’un hakkını eksiksiz teslim için birlikte mücadele etmenin heyecanı içerisinde olduğunu belirten Aydın, “Kurtuluş Savışımızın zafer şehri Afyon’dan milletvekili adayı, Afyonluların milletvekili olacak olmanın onurunu yaşıyor, zorluğunu da biliyorum. Bundan tam 100 yıl önce İşgali bitiren taarruzun, kurtuluşu müjdeleyen zaferin mekanı oldu Afyon. Bugün de kurtuluştan 100 yıl sonra yeni bir kurtuluşun, yeni bir ufkun, yeni bir umudun, yeniden büyük Türkiye oluşun öncüsü olacak Afyon ve Afyonlular. Bu salon, Türkiye’ye 15 Mayıs sabahı baharı getirecek iradenin heybetidir.” şeklinde konuştu.
Program kapsamında milletvekili adayları Burcu Köksal, Abidin Yağcı, Ali Arıkan ve İbrahim Kadıoğlu da selamlama konuşması yaptı.

FOTO 3 (1)-1FOTO 2 (1)-1FOTO 6-1FOTO 5-1FOTO 4 (1)-1FOTO 8-1FOTO 7-1

Editör: Saadet Gündem