13. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi tarihinin açıklanmasıyla birlikte Saadet Partisi il ve ilçe teşkilatları da çalışmalarına hız verdi.

Genel Merkez Başkanlık Divanı Üyemiz Fesih Bozan, Hasan Saklanan'ın Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu Genel Merkez Başkanlık Divanı Üyemiz Fesih Bozan, Hasan Saklanan'ın Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

Bu kapsamda Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Seçim Koordinasyon Başkanlığı görevine Merkez İlçe Başkanı Hamza Gümüşkanat getirildi. 
Gümüşkanat, yaptığı açıklamada; “14 Mayıs'la birlikte ülkemiz ve milletimiz yeni bir iklime, yeni bir Türkiye'ye kavuşacak. İnanıyoruz ki hakkın ve adaletin kamil manada tesisini, ötekileştirmeden, ayrıştırmadan, kutuplaşmadan bu milletin kucaklaşmasını sağlayacağız. Afyonkarahisar’da Saadet Partisi olarak tüm vatandaşlarımıza en etkili şekilde ulaşarak şehrimizi hakkıyla temsil edecek milletvekili adaylarımızla sahada olacağız.” ifadelerine yer verdi.

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Teşkilatı olarak yaklaşan milletvekilliği seçimleri için aday adaylığı başvurularını almaya başladıklarını belirten Gümüşkanat, aday adayı olmak isteyenlerin 17 Mart  Cuma günü saat 17:00’a kadar gerekli evraklarla başvurularını yapmaları gerektiğini vurguladı.

Editör: Saadet Gündem